Zapojte své třídy do projektu, který je sblíží s přírodou

Dopřejte svým žákům nevšední zážitek a vezměte je třeba s námi na den do lesa s lesníkem

O Nás

Jsme skupina mladých lidí, které unavovalo číst nadpisy o smutném stavu českých lesů a rozhodli se s tím něco udělat. Protože jsme vždy měli blízko k přírodě, chtěli jsme to změnit a začali jsme vysazovat stromy. Později jsme od mnoha lidí slyšeli, že nám chtějí pomoci, a tak vznikl náš projekt, který dává všem příležitost se podílet na boji proti změně klimatu.

Co Vám můžeme nabídnout

Workshopy/vzdělávání

Rádi pro Vás a Vaše studenty připravíme hodinové, polodenní nebo denní workshopy a vzdělávací akce

den s lesníkem

Všichni víme že sedět ve škole celý den moc studentů nebaví. Vezměte je proto s námi do přírody kde si vyzkouší být lesníkem na den

Komunální projekty

Plánujete komunální zahrádku nebo další lokální projekt? Rádi Vám se vším pomůžeme a ukážeme jak rozjet úspěšný lokální projekt.

projekt na míru

Máte vlastní nápad co by se Vašim studentů líbilo? Dejte nám o něm vědět a rádi Vám s ním pomůžeme.

Proč si vybrat právě nás

One icon

Máme bohaté zkušenosti

Za své působení jsme již vysadili přes 10 tisíc stromů a zorganizovali workshopy, teambuildingy a akce pro řadu předních českých firem, včetně škol, spolků a měst. Také jsme jediným projektem v Čechách, který spolupracuje s chráněnými krajinnými oblastmi (CHKO), národními parky nebo národními přírodními rezervacemi (NPR).

Sdružujeme experty v ekologii, lesnictví a dalších odvětvích, kteří rádi předávají své zkušenosti dál

Two icon

Děláme to nezištně

Je pro nás důležité, abychom vychovali další generace, kterým není příroda lhostejná. I proto je vzdělávání jedním z našich tří pilířů a tvoří velkou část našich aktivit. Veškeré naše vzdělávací aktivity děláme přes naší neziskovku Co2Lab.


Věříme, že vzdělávání dalších generací je základ naší mise, a proto všechny naše akce pro veřejnost a studenty děláme nezištně

Three icon

Působíme po celé ČR

Máme za sebou akce ve všech zákoutích České republiky. Díky podpoře našich dobrovolníků a nadšených zaměstnanců jsme schopni za Vámi přijet kamkoliv a připravit Vám program, který Vás a Vaše studenty bude vskutku bavit.Máme aktivity po celé ČR a jsme za Vámi schopni dojet i na úplný okraj České republiky

Pár hezkých slov o nás

“Rádi bychom touto cestou poděkovali všem z týmu „Zasaď Život“ za jejich skvělou účast na akci MČ Praha 21. Celý tým byl velmi příjemný a profesionální a celkově lze říci, že přispěli k velmi pozitivnímu zážitku naší akce Den Země, která se konala v Újezdě nad Lesy 21.4.2023. Zúčastnilo se bezmála 900 návštěvníků. Jejich odborné znalosti a zájem poskytl dětem i dospělým mnoho užitečných informací a děti si dokonce opravdu život zasadily. Děkujeme, že jste byli součástí této osvětové a edukativní akce.”

Veronika Boháčová

Referent odboru školství a kultury

Městská část Praha 21

Psali o nás

Prošli jsme si

Zuzana Vondráková
Koordinátorka školních akcí

Ráda Vám zodpovím jakékoliv otázky. Neváhejte mi napsat a můžeme vymyslet program na míru Vašim potřebám.

Často kladené otázky

Kde jsme již sázeli