61FEDE4A-38FF-41B0-B9D9-36D852BC7EF3

Vítáme vás na našem blogu, kde vám přinášíme vzrušující zprávy z nedávného události, která se konala ve spolupráci s Městskou částí Praha 22. Na akci „Den Země“ jsme měli svůj stan, kde jsme se zaměřili na přírodu a naši misi obnovy krásy českých lesů. Bylo to skvělé setkání se školáky a veřejností, kteří se zapojili do různých akcí, včetně malování a kvízů. Přečtěte si více a dozvíte se, jaká dobrodružství jsme společně zažili.

Obnova krásy českých lesů

Naše mise spočívá v obnově a ochraně českých lesů. Naším cílem je přispět k zachování přírodního bohatství, které nám lesy poskytují. Na akci „Den Země“ jsme se snažili představit dětem důležitost lesů a naučit je, jak mohou pomoci při jejich obnově. Kromě toho jsme také zdůraznili význam udržitelného lesního hospodářství a ochrany biodiverzity.

Stánek plný zábavy

Náš stánek na „Dni Země“ bylo plné zajímavých aktivit pro děti. Malování bylo jednou z hlavních atrakcí. Děti dostaly příležitost vyjádřit svou kreativitu pomocí obrázků spojených s přírodou.

Hlavně šlo o vzdělávání

Další zábavou byly kvízy o přírodě. Vytvořili jsme seznam otázek, které otestovaly znalosti dětí o české přírodě, zvířatech a stromech. Děti soutěžily o malé ceny a zároveň se dozvěděly mnoho zajímavých faktů o okolním prostředí.

Příležitost učit se a sdílet: Naše stanovisko nebylo jen o zábavě, ale také o vzdělávání. Připravili jsme informační panely a brožury, které poskytovaly užitečné informace o lesích a naší misi obnovy. Rodiče a ostatní návštěvníci měli možnost se dozvědět

Fotogalerie

Další články

Jak zasadit stromek v lese…

Zvolit správnou dřevinu a docílit jejího vzrůstu vyžaduje mnoho znalostí. Pojďme se podívat na základní principy zdárné výsadby sazenice dubu zimního a následné péče o ni.

Read More